• Галерија Катедре за Механизацију
  • Галерија Катедре за Механизацију
  • Галерија Катедре за Механизацију
  • Галерија Катедре за Механизацију
  • Галерија Катедре за Механизацију
  • Галерија Катедре за Механизацију
  • Галерија Катедре за Механизацију
  • Галерија Катедре за Механизацију
  • Галерија Катедре за Механизацију
  • Галерија Катедре за Механизацију
  • Галерија Катедре за Механизацију
  • Галерија Катедре за Механизацију

Анкета

Да ли Вам се свиђа нови сајт?

Налазите се овде:  Почетна Настава Колоквијуми и испити - резултати
Kолоквијуми и испити / Резултати
Транспортне машине - 3. колоквијум ПДФ Штампање стране Емаил адреса
Rezultati trećeg kolokvijuma iz predmeta Transportne mašine:

R. br.

Student

Bodovi

1.

Simonović Andrej

10

2.

Radulović Nataša

10

3.

Toševski Andreja

10

4.

Milošević Uroš

10

5.

Ćirić Arsenije

10

6.

Maljević Dimitrije

9,5

7.

Filipović Nemanja

9,5

8.

Burić Aleksandar

9,5

9.

Ljubičić Marija

9

10.

Rajković Nebojša

9

11.

Jovanov Mihajlo

9

12.

Toševski Aleksandar

8,5

13.

Vučković Dimitrije

8,5

14.

Ristić Bogdan

8,5

15.

Teskov Vjačeslav

8,5

16.

Malović Nikola

8

17.

Kuzmanović Mirko

8

18.

Stojčevska Marija

8

19.

Janković David

8

20.

Jevremović Aleksandar

8

21.

Rebronja Melina

8

22.

Žižović Nikola

7

23.

Stanimirović Božidar

5

 

14.05.2018.

 
 
Транспортне машине - 2. колоквијум ПДФ Штампање стране Емаил адреса
Резултати 2. колоквијума из предмета Транспортне машине, одржаног 20.04.2018. 1. Небојша Милић - 10 п 2. Урош Милошевић - 10 п 3. Димитрије Маљевић - 10 п 4. Арсеније Ћирић - 10 п 5. Андреј Симоновић - 10 п 6. Александар Бурић - 10 п 7. Мирко Кузмановић - 10 п 8. Наташа Радуловић - 9,5 п 9. Димитрије Вучковић - 9,5 п 10. Марија Љубичић - 9,5 п 11. Андреја Тошевски - 9,5 п 12. Богдан Ристић - 9 п 13. Александар Јевремовић - 9 п 14. Небојша Рајковић - 9 п 15. Марија Стојчевска - 9 п 16. Никола Жижовић - 9 п 17. Александар Тошевски - 8,5 п 18. Божидар Станимировић - 8,5 п 19. Никола Маловић - 8 п 20. Вјачеслав Тесков - 8 п 21. Немања Филиповић - 8 п 22. Давид Јанковић - 8 п 23. Мелина Реброња - 7 п 24. МИхајло Јованов - 5 п
 
Резултати првог колоквијума из Транспортних машина ПДФ Штампање стране Емаил адреса
ТРАНСПОРТНЕ МАШИНЕ:
Резултати првог самосталног задатка:

Р.Бр. - Студент - Бр. Индекса - Бр. Бодова
1 - Андреј Симоновић - 1091/2017 - 10
2 - Димитрије Маљевић -1223/2017 - 10
3 - Урош Милошевић -1064/2017 - 10
4 - Наташа Радуловић - 1154/2017 - 10
5 - Марија Стојчевска - 1308/2017 - 9,5
6 - Мирко Кузмановић - 1087/2017 - 9,5
7 - Никола Жижовић - 1041/2017 - 9,5
8 - Божидар Станимировић - 516/2013 - 9
9 - Давид Јанковић - 1131/2017 - 8,5
10 - Димитрије Вучковић - 79/2011 - 8
11 - Андреја Тошевски - 1016/2017 - 8
12 - Александар Тошевски - 504/2014 - 7,5
13 - Небојша Рајковић - 1077/2017 - 7,5
14 - Мелина Реброња - 1324/2017 - 6
15 - Арсеније Ћирић - 518/2014 - 6
16 - Александар Бурић - 45/2014 - 6
17 - Богдан Ристић - 1190/2017 - 6
18 - Марија Љубичић - 5,5
19 - Немања Филиповић - 1128/2017 - 5
20 - Вјачеслав Тесков - 1239/2017 - 5
21 - Александар Јевремовић - 1020/2017 - 4,5
22 - Михајло Јованов - 1315/2017 - 4,5
23 - Никола Маловић - 265/2014 - 2


03.04.2018.

Професор:  
Ненад Зрнић
Сарадник у настави:
Милош Ђорђевић
 
Дизајн и екологија - резултати - јануар 2018 ПДФ Штампање стране Емаил адреса
Резултате испитног рока из предмета Дизајн и екологија и укупан број бодова можете преузети у download секцији за дати предмет у рубрици резултати.
 
Дизајн и екологија - резултати 2. колоквијума 2017 ПДФ Штампање стране Емаил адреса
Постављени су резултати другог колоквијума из предмета Дизајн и екологија, одржаног 01-12-2017.год.


Редни бр. Презиме и име Број индекса Број бодова
1. Токалић Вељко 1210/2016 20
2. Арсић Александра 1047/2016 20
3. Милошевић Стефан 1111/2016 20
4. Њагул Миодраг 1200/2016 19
5. Миленковић Данило 1098/2016 18,5
6. Миловић Невена 1027/2016 18,5
7. Урошевић Марко 1020/2016 18
8. Милованчевић Вељко 1138/2016 18
9. Гордић Александар 1241/2017 17,5
10. Андрејић Александра 1188/2016 17
11. Ђокић Дејан 1335/2016 17
12. Цицварић Владислав 1019/2016 16,5
13. Тодоровић Страхиња 1039/2016 15
14. Реброња Мелина 1324/2017 14,5
15. Милић Небојша 1248/2015 14,5
16. Цвијовић Стефан 1023/2016 14
17. Стјепановић Саша 1026/2017 14
18. Кузмановић Стефан 1176/2016 13
19. Медојевић Никола 1078/2016 12
20. Станковић Владан 1292/2016 10
21. Перучић Бранислав 1053/2016 10
 
Дизајн и екологија - 1. Колоквијум - 2017 ПДФ Штампање стране Емаил адреса
Постављени су резултати 1. колоквијума из предмета Дизајн и екологија, одржаног 03-11-2017.год. Резултате можете погледати овде.
 
Металне конструкције у машиноградњи ПДФ Штампање стране Емаил адреса
Постављени су резултати колоквијума из предмета Металне конструкције у машиноградњи, одржаног 12-09-2017.год. Резултате можете погледати овде.
 
Металне конструкције у машиноградњи ПДФ Штампање стране Емаил адреса
Постављени су резултати колоквијума из предмета Металне конструкције у машиноградњи, одржаног 22-08-2017.год. Резултате можете погледати овде.
 
Испитне обавезе код предметног наставника др Ненада Косанића ПДФ Штампање стране Емаил адреса
Поштоване колегинице и колеге,
По договору са предметним наставником проф. др Ненадом Косанићем у среду 12.07.2017. год. са почетком у 12h одржаће се одбрана усменог дела испита из предмета:
  • Фабричка постројења и техничка логистика и из предмета
  • Пројектовање транспортних и логиситичких система.
У истом термину обавиће се преглед и одбрана првог колоквијума из предмета:
  • Фабричка постројења и техничка логистика.
Након одбране усменог дела испита и колоквијума обавиће се упис оцена у индекс.
 
Транспортни уређаји - Додатни термин усменог испита ПДФ Штампање стране Емаил адреса
Поштоване колегинице и колеге,

По договору са предметним наставником проф. др Ненадом Зрнићем, усмени испит из предмета Транспортни уређаји одржаће се у среду 12.07.2017. год. са почетком од 12h. Скуп студената је у рачунарској лабораторији 516.
 
<< Почетак < Претходна 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следећа > Крај >>

Страна 1 од 25